Gedenkplaat 20x30cm: tekst + laserfoto volledig dekkend
Gedenksteen in Marlin met tekst + laserfoto volledig dekkend.
De tijd gaat voorbij, de herinnering blijft.
Een mooie gedenkplaat in natuursteen met een achtersteuntje.
Uw Persoonlijke tekst en foto wordt met laser gegraveerd op het natuursteen. Dit natuursteen is Marlin, een nagenoeg zwarte granietsoort met kleine witte zoutpixels. Uw dierbare foto wordt met een laser aangebracht op het natuursteen, ook uw kleurenfoto is geschikt, echter de kleuren worden monochrome in het graniet zichtbaar. Dit monumentje wordt geleverd inclusief arduinvoetje op de achterzijde.
Foto + tekst kunt u eenvoudig uploaden in het keuze menu.
Lettertype
Onze steenhouwer gebruikt vele lettertypes, niet elk lettertype is helaas geschikt voor een gravering. Te dunne letters kunnen problemen geven met de lasergravure, deze letters zijn meer geschikt op glas (voor overzicht, zie de bijlage).
Tips voor fotokwaliteit
Misschien lijkt een foto er goed uit te zien wanneer je deze thuis print of bekijkt op je telefoon, maar het kan zijn dat deze niet geschikt is voor fotokeramiek, fotoglas of een gedenksteen. Het is erg zonde voor de uitstraling van de gedenksteen als een afbeelding straks onscherp, blokkerig of korrelig is afgebeeld!
Twijfel je nog?
Stuur gerust de foto naar onze klantenservice, dan kijken we samen met u of de foto geschikt is.
| D E T A I L S | |
| materiaal | natuursteen |
| kleur | Marlin |
| levertijd | 2 tot 3 weken |

